medya hesabından takip edenler çok iyi

Admin

Administrator
Yönetici
biliyorlar 2017 model 1 BMW 5 serisi aracım var bu bal model bir araç şu anda 2022 acaba Ben bu aracı yenilemek İstersen bunu internetten Yapabilir miyiz bu gerçekten çok merak edilen bir konu ve şimdi bunun cevabını vereceğiz hem ihtiyaç duyduğumuz beğendiğimiz teknolojileri nasıl listeye ekliyoruz Ödemeyi nasıl yapıyoruz Yanlış duymadınız Ödemeyi nasıl yapıyoruz hepsini anlatacağım Hazırsanız başlayalım bilgisayarımı açtım ben Bir anda ekran kaydında sizlerle paylaşacağım ve kendini küçült Ecem sonra o

kocaman ekranda bu operasyonları hep beraber gerçekleştireceğiz arama motoruna BMW'nin tasarla yazabilirsiniz şu an bende onu yazacağım arkadaşlar beğenenin tasarla ve çıkan bir sonuç var kutluyorum karşıma gelen BMW modelleri var 1 serisi var 4 serisi 5 aşağıda elektrikli seçenekler de var ben 5 serisine çıkıyorum Çünkü kasa değiştirecek Yani bendeki Paşa'nın üzerine teyit ettiğimizi geldi Yeni yeni tasarımlar geldi Vallahi şu anda Karşımda bir de ben de ki ile aynı renk Evet ilk geçirdim Şimdi arkadaşlar şu anda

karşımda 2 model 8 ileri otomatik şanzıman vites pedalı otomatik şanzıman olsanız bir insan bu seçeneği bırakıyorum aşağıda Ne oluyor 7000 lira parkta bir emsports alır mıyız alır mıyız düşünüyorum Allah 52 yıl ebedi işim var bunun logosu farklı 50 yıla özel ön tarafta çok farklı bir logo var arkadaşlar ne demek istediğini suda daha iyi anlıyoruz bunu çok güzel Az önce merak ettiğim gibi konuya hemen gördük anne farklılıklar var aşağıda çok daha farklı teknik özellikler var hem paketi aldığımız zaman 1 Doğan kabak olsa Niye en paket

yapmadın yalan işte Daha sonra değiştirseydi nen paket olurdu daha iyi olurdu diyorlardı O nedenle ensportv elimde Tabii ki hayalinde şu anda onu seçtim devam diyorum gövde rengine geldik renginde Acaba hangi renk bizim için daha iyi olur Şuradaki metalik gri Aslında değneği Özeldir dans Onda da böyle çok gösterilmişti farklı farklı renkler var siyah var ya da olabilir aslında gerekebilir ama ama yine de ben şuraya sanki böyle daha bir hafta gideceğiz yani değişmiyor da istediğin ki işte bu Ben buradayım diyen dediğin gibi

geldi gerçekten görünüyor Şu an evde çocukları benimkinden çok daha iyi hala benimkinden çok daha iyi kırıcı farlar vardı o muhteşem farlar hakkaten sesini duyarak şu anda gerçekten Muazzam görünüyor Peki hoşumuza gitti ama tasarımını da görmek istiyoruz soldaki butonuna tıkladığınız zaman içerdeyiz ve 360° tasarımı görebiliyoruz sakin senet alırsan vesaire bahsetmez Sen beğenir bu 360° olayı falan yapmışlar derse onu da söylemiş olalım hakikaten çok iyi görünüyor ya of arka koltukta beni Yükseklerde var yani hangi

araca sahip olacağınızı şu anda görebiliyorsun ha Birazdan da sipariş vereceğiz verdiğin siparişte fabrikaya üretim talimatı olarak gidecek arkadaşlar uzun yollarda da öyle güzel seyahat edilir Bu arada 5 serisinin konforu süspansiyonu gerçekten çok az sayıda Otomobilde var süresince mi herhangi bir otomobil incelerken fiyat oluyor bu arka koltuğu gelince bir rahatlama geldi 130 koltuklar 130 bağlantı noktaları da var Önünde Alara Bunlar geldiğinde tabii ki kolay bir şekilde oraya hemen bebek koltuğu da koyabiliyoruz hakikaten çok