kablosu kullanım kılavuzu Bu şekilde

Admin

Administrator
Yönetici
bir çanta içinde lastik şişirme uzatma kablosu ve kurulum için gidalar geliyor basit ve alarm yerine böyle bir katlanır aletinin gelmesi de güzel olmuştu içerisinden çıkartıyorsunuz ben tek başıma yaptım kurulumu direksiyonu yerine takmadan önce bu iki kablo ile takıyorsun direktörü yerine sonra butik sesini duyuyorsunuz sağı ve solu ikişer adet Bir de ile çıkıyorsunuz ve kurulum Bu kadar basit bir teknik özelliklerine baktığımız zaman 500 wattlık fırçasız motor kullanılmış bu arka tekerleğin de maksimum motor

torku 1 Mart'a kadar çıkabiliyor seviyesi olarak ip24 bulunuyor Yani su sıçramalarına karşı dayanıklı bu elektrikli scooter 15 mil amperlik 48 voltluk bir batarya kullanılmış 6 ile 7 saat arasında tam şarjına oluşuyor Bu batarya 75 kilometrelik bir Menzil bitirmiş bu batarya için sürücüsünün ağırlığı Yolun durumu kız modunuza göre çok farklılık gösterebiliyor benim yaptığım testte sukuturun batarya seviyesi şu an 150 ben bu bataryayı 20 kilometrede Kent Avşar zorlaştırmıştır şu an itibariyle de 47 kilometrede 150'lik şarjla 27

kilometre gerçekleştirmiş Çünkü ben 3 burada Yani en azından orada kullandım ve genellikle eğimli yerlerde yokuş testleri de gerçekleştirdim kullandığınız bölge bilgi alan Sayan Çok fazla çıkmıyorsunuz ve aldığınız da çok yüksek değilse eğer sakin kullanımlarda rahat bir şekilde 50 kilometrenin üzerinde 60 kilometredir de görebilirsiniz şimdi önümüzde yaklaşık olarak 1 kilometre boyunca uzun bir yokuş bulunuyor Sonlara doğru giderek şiddeti artık yoksun şu an 25'te sabit gidiyoruz hızlı bir yavaşlama yok bu rampayı shomi Pro 2 lira

çıkmıştım ya o sonuna doğru çıkmamıştı şu an yine Ayla 25 değişik bir yavaşlama olmadı 26 buçuk kiloluk bir anda bulunuyordu kudurun yani çok hasta olduğu söylenemez bir yer giriş seviyesi modellerle kıyaslandığı zaman yani genel olarak malzeme kalitesi metal olduğu için bir miktar ağır Yani kısa mesafe taşıyabilirsiniz veya böyle bir kat çıkartabilirsiniz ancak çok çıkmak biraz 9024 dönüş dostumuz Modelini yaklaşık olarak 20 metreye kadar çıkabilir şu an 17 oldu kızımız 17 bile neredeyse hiç yaptılar yapmaya

gerek kalmadan direk Bildik orada yoksa gerçekten çok dik bir yokuş aşağı doğru uzun bir rampa Bir de şöyle aşağı doğru bir gelelim Pro 2 modeli tam olarak bu amcanın geçtiği yere kadar çıkabilir işte yine Şurada daha önce gerçekleştirdim bileyim bulunuyor buradan direkt ucundan sızlamadan direkt bir test gerçekleştirelim Ben 76 kiloyum yaklaşık olarak ekipmanlarla beraber de 80 kilo diyebilirsiniz şu an Bakıyorum şu an Scooter modeli burada tek seferde çıkmamıştı biraz daha geriden gelirim düşmüştü biraz

daha geriden gelerek de çok daha rahat bir şekilde çıkabilirsiniz birazdan gelmen gerekir daha deneyelim bu el çıkma performansı bataryanın durumuna göre de değişebilir Tabii ki burada yani batarya son dönemlerini yaşıyorsa yani 120-130 altındayız Eğer maksimum performansı olarak tırmanma gerçekleştiremiyor scooter'ın kağıt üzerinde 30 derecelik bir tırmanma gerçekleştirebildiği yazılmış bu performansa sürücünün kilosu Tabii ki çok büyük etkisi olacaktır yani burada 100 kiloluk bir kişiyi 37'de çıkarması biraz zor gibi ancak