göre daha çok gözle baktığını hissedebilirsiniz

Admin

Administrator
Yönetici
yani veya panelle iPad çok fazla değil ancak filan paneller biraz daha boş durmuyorlar uzaktan bakıldığı zaman en farklı daha rahat bir şekilde hissedebiliyorsunuz yani öz net olarak profesyonel olarak monitörde işler yapmıyorsunuz Eğer veya paneller fazlasıyla işinizi görecektir Ben de Burada gördüğünüz Samsung veya panel monitör kullanıyorum en6 sorunuza Gelecek olursak da ekrandaki piksellerin renk değiştirme hızını temsil ediyor genellikle teknik özelliklerde gri to Gray yani gri renk geçişindeki süreyi belirtiyor Eğer

tepki süresi yenileme hızına yani 144 her gibi bir kıza yetişemiyoruz Eğer bu hayalet efekt efektler oluşabiliyor piyasada Şu an bir saniye ile 5 saniye arasında değişen tepki ve süreleri monitörler mevcut 20'li tane ile 5 milisaniye arasındaki farkı veriyorum diyen de var hissetmiyorum diyen de var Ben kendi tecrübem ben bu farklı hissedemiyorum Eğer profesyonel bir oyuncu değilseniz bunu fark etmeniz oldukça zor olacaktır yenileme hızını çok rahat bir şekilde fark edebiliyorsunuz ancak tepkime süresi özetle bu Mini Saniye ne

kadar düşükse yer o kadar iyi olur yani çok Eğer profesyonel bir oyuncu değilseniz 5000 tane bir monitörde Tercih edebilirsiniz zaten günlük kullanımda milli saniyede sizin için hiçbir önemi yok diyebilirim Evet son sorumuza geldiğimizde ise ben neden 34 inç 21'e 9 geniş bir monitör kullanıyorum 34 inç monitörler 27 inç kontrollerin bir buçuk kat yana doğru uzanmış hali anlamına geliyor tam olarak özellikle benim gibi video montajı yapıyorsanız veya geniş Excel tablolarında çalışıyorsanız veya 2 ekran kullanmanız gereken gibi

durumlar varsa iki monitör almak yerine bir tane bu şekilde geniş bir monitör alıp bir anda başka bir iş yapıp ekranın diğer yanına da farklı bir işte ilgilenebilirsiniz fiyat olarak normal monitörlere göre geniş monitörler biraz daha pahalı oluyor Ancak iki monitör almak gibi düşündüğünüz zaman daha uyguna geliyor ve Bence masaüstüne de oldukça şık durdukları söyleyebilirim diğer monitörlere göre bu kontörü benim özel olarak seçme sebebim monitörde bir tercihi çıkışta bulunuyor Bu sayı ullandığım için mektubu Hem şarj ediyorum

hem görüntü aktarıyorum hem ses aktarıyorum hem de Monitörün arkasındaki USB leri kullanabiliyorum Eğer özel Bu şekilde bir durumunuz varsa tahsil çıkışta bir kontör almanızı tavsiye ederim Evet kontör tavsiye ederim kısmına da Gelecek olursak her bütçeme kullanım amacı ve boyut için ayrı ayrı fiyat performans modellerini kendimi alıyor gibi sizin için seçtim Açıklama kısmında bilgilerine ulaşabilirsiniz şu an benim bunun top kalmadığı için 34 inç olarak da Show Benim bir modeli bulunuyor Ve şu an ben bu monitöre ikinci

el aldım yani ikinci el fiyatından bile uygun fiyata 4 inç monitör satılıyor Ben de çok şaşırdım açıkçası fiyatı oldukça uygun geldi Eğer geniş ekran Bir monitör almak istiyorsanız da o modeli mutlaka bakmanızı tavsiye ederim videoda anlattığım kriterlere göre Umarım İhtiyacın olan monitörü seçmeniz konusunda yardımım dokunmuştur yine aklınıza takılan soruları yorumlar kısmından sorabilirsiniz diye işinize yaradıysa beğenmeyi veremiyorlar Değiştireceğiz bu işlemlerin nasıl adım adım yapıldığını hep beraber anlatacağım beni sosyal